YAŞADIKÇA SORDUKÇA SOR

Sordukça Sor, Engelliler Haber ve Bilgi Portalı Yasadikca.com’a ait Türkiye’nin İlk Engelliler Soru Cevap Ansiklopedisi’dir.

Yaşadıkça Sordukça Sor, engelliler ve engellilik hakkında merak ettiğiniz her konu hakkında en güncel bilgiye ulaşabileceğiniz veya tavsiyelerde bulunarak bilgiyi saklamak yerine paylaşmak amacıyla kurulan interaktif bir sosyal paylaşım sitesidir. Siteye üye olup her kategoride soru sorabilir, cevap verebilir, yazılar yazarak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz ya da hiç kimsenin cevap veremediği sorularınız mı var? Hiç kimsenin bilmediğini siz daha iyi mi biliyorsunuz? Her soruyu ben bilirim en iyi cevabı ben veririm mi diyorsunuz? Hiç soramadığınız ya da merak ettiğiniz sorularınız mı var?

Ya da…

• Araştırmak için…

• Haklarınız hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için…

• Bilgi dağarcığınızı mı arttırmak istiyorsunuz?

• Bir kahve molası mı verdiniz?

• Bir bilene sormak için mi?

• Başkasını tanımam en iyi cevaplar bende mi diyorsunuz?

• Soru sorma meraklısı mısınız?

Buna benzer bildiğiniz ya da bilmek istediğiniz bolca engelliler ve engellilikle ilgili sorularına birinci elden cevaplar almak için Sordukça Sor’a hemen üye olabilirsiniz.

Cevabını aradığın sorularına cevap, tavsiye ve görüşleriyle sana yardımcı olmak isteyenler, senin cevap ve tavsiyelerinle sorularına cevap arayanlar Sorudukça Sor’da seni bekliyor.

Soru ve cevaplarınla Sordukça Sor Engelliler Ansiklopedisi’nde yerini hemen al ve ilk bilen her zaman sen ol.

Akademisyenler, engelliler, aileleri, gönüllüler, yerel yönetimler, öğrenciler ve herkes, soru sorduğu, sorularına cevap aradığı Sordukça Sor’da bilgiye en hızlı şekilde ulaşmanın mutlu ayrıcalığını yaşıyor.

Yaşadıkça Sordukça Sor

Engelliler Soru Cevap Ansiklopedisi

www.yasadikca.com