Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça
Site Google Bing

Turizm

İşitme Engelli Sporcular Optimum Outlet'te Eğlencenin Tadına Vardı

Resim: Engelli sporcular Playland’de toplu halde.

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan ve ziyaretçi akınına uğrayan Adana Optimum Outlet, bu kez de işitme engelli sporculara ev sahipliği yaptı.

Adana'da yapılan İşitme Engelliler Basketbol Turnuvası'nda Türkiye birinciliği elde eden ilköğretim öğrencileri zaferlerini Adana Optimum Outlet'te kutladı.

Şampiyonluk maçının ardından soluğu Adana Optimum Outlet'te alan öğrenciler Kazancılar Restaurant'ta Adana'nın yöresel lezzeti olan kebabı tadarken, yenilen yemeğin ardından Playland'da eğlencenin tadını çıkardı.

Öğrencilerinin bir yıl boyunca çok çalıştıklarını ve bu eğlenceyi hak ettiklerini dile getiren takım direktörü Recep Uzeli, "Bu başarının elde edilmesinde öğrencilerimizin büyük bir özveri ile çalışmalarının payı çok büyük. Aldığımız bu birincilik, öğrencilerimin yoğun çalışmasının ödülü oldu" dedi.

Turnuvadan birincilikle çıkan öğrencileri ile gurur duyduğunu dile getiren Uzeli, "Kazandığımız bu büyük zaferi yeni açılan Adana Optimum Outlet'te kutlamak istedik. Çocuklarımız burada çok keyifli vakit geçirdiler. Özellikle çocuklar için düşünülmüş oyun alanlarında çok eğlenen öğrencilerimiz yoğun bir yılın stresini burada attılar. Playland'da onlar için oluşturulmuş eğlence alanlarında doyasıya eğlenen öğrencilerim zaferlerinin tadını çıkardılar" dedi.

20.04.11 – Antakya Haber

Değerlendir (Henüz oy almamış)