Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Haberler

Eskişehir Devlet Hastanesi Yerine Gündüz Bakımevi Yapılacak

Resim: Eskişehir Devlet Hastanesi.

Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Eskişehir İl Başkanlığınca bayramlaşma töreni düzenlendi

AK Parti Eskişehir İl Başkanlığınca bayramlaşma töreni düzenlendi.

Türkiye Lokomotif Motor Sanayi AŞ Sosyal Tesisleri'ndeki törene, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay, İl Başkanı Zihni Çalışkan, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Törende konuşan Milletvekili Avcı, eski devlet hastanesinin bulunduğu alanda engelli vatandaşlar için gündüz bakımevi yapımına ekim ayında başlanacağı müjdesini verdi.

İl Halk Kütüphanesi inşaatının aralık ayında tamamlanacağını belirten Avcı, tüm Türkiye'ye örnek olacak millet bahçesi ile ilgili çalışmaların da sürdüğünü aktardı.

Eskişehir'in hak ettiği yatırımları almaya devam ettiğini anlatan Avcı, şunları söyledi:

"Eskişehir her zaman olduğu gibi önümüzdeki dönemde de en büyük hizmetleri almaya devam edecek. Bu kadar yatırımı huzur ve istikrar ortamına borçluyuz, onun için bunun kıymetini bilelim. Birbirimizle uğraşmak yerine, bunu bütün partililer için söylüyorum, el birliğiyle Eskişehir'e, vatana, millete nasıl hizmet edebiliriz, onun gayreti içinde olalım. Engelleme çabaları, sadece engellemeye kalkanların niyetlerini gösterir. Yoksa başarılı olamayacakları işte Eskişehir'e bütün engelleme çabalarına rağmen kazandırılan eserlerde görüyoruz, bundan sonra da göreceğiz. Şehir Hastanesi, yeni stadyum, Dede Korkut Parkı nasıl yapıldıysa, bütün ilçelerimize kültür merkezleri nasıl yapıldıysa, hızlı tren nasıl geldiyse yapılacak olan yatırımlar devam edecek, kervan yürüyecek inşallah."

15.08.2019 - anadolugazetesi.com

Değerlendir (Henüz oy almamış)